Zamówić połączenie

zamówić połączenie

 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
:
 • 00
 • 15
 • 30
 • 45
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel.
 • +48(608)591899
 • +48(731)857955
Blog

/

Gdzie można naprawić lodówkę?

Gdzie można naprawić lodówkę?

Lodówka to jeden z najpotrzebniejszych domowych sprzętów. Gdy się zepsuje, lokatorzy od razu odczuwają jej brak. W takich przypadkach warto zadziałać szybko, bo inaczej całe jedzenie może zacząć nadawać się do wyrzucenia. Ale jak wybrać właściwego fachowca i czym powinien się charakteryzować rekomendowany serwis naprawy lodówek? Oto najważniejsze informacje.

Natychmiastowa diagnoza

Podstawą każdej dobrze wykonanej usługi jest właściwa diagnoza usterki. Równie ważna jest szybka reakcja na problem. Specjaliści z firmy Krip-Serwis przyjmują zlecenia internetowo lub telefonicznie, a serwisant przyjeżdża w najwcześniejszym możliwym terminie, który jest dogodny dla klienta.  Czasami jednak naprawa może nastąpić na miejscu.

Na miejscu następuje zwięzła i trafna diagnoza sprzętu. Następnie powinna nastąpić wstępna wycena, po której następuje natychmiastowa realizacja zlecenia.

Udogodnienia dla klientów serwisu

Dopytaj o to, jakie udogodnienia oferuje dany serwis. W przypadku naprawy, która trwa dłużej niż kilka dni, profesjonalne firmy oferują czasem lodówkę zastępczą. Taki sprzęt okaże się nieodzowny ze względu na fakt, że niekiedy trudno prowadzić gospodarstwo domowe bez urządzenia chłodzącego – szczególnie latem.

Ważne jest również to, by dany serwis był dostępny dla klienta przez 7 dni w tygodniu, aż do godzin wieczornych. Trudno bowiem przewidzieć, kiedy nastąpi awaria, a liczy się jak najszybsza pomoc.

Także wniesienie, zniesienie i transport nie powinny być naliczane dodatkowo. Cennik musi być klarowny. Klient musi znać pełną cenę usługi serwisowej jeszcze przed realizacją zlecenia.

Jak wybrać dobry serwis lodówek?

Serwisanci naprawiający lodówki powinni cechować się wieloletnim doświadczeniem i fachową wiedzą, którą potrafią przekuć w praktyczne działania. Profesjonalizm zleceniobiorcy można ocenić już po pierwszym kontakcie. Jako klient, zadawaj jak najwięcej pytań i oczekuj „konkretów”.

Dobry fachowiec jest w stanie rozwiać każdą wątpliwość oraz doradzić w najbardziej problematycznych kwestiach związanych z funkcjonowaniem sprzętu chłodzącego. Liczy się również gotowość do szybkiego rozwiązania problemu oraz dynamiczne podejście do wykonywanego zlecenia – tak, aby zaoszczędzić klientowi zbędnego stresu związanego z awarią.

Wybierając usługobiorcę, sprawdź rekomendacje dotychczasowych klientów. Dobra opinia może czasem znaczyć więcej niż informacje zamieszczane na stronie internetowej i znacząco podnosi wiarygodność firmy.

 

czytać

Kupno używanej lodówki – wady i zalety

Kupno używanego sprzętu AGD, w tym lodówek, czasem jest okazją, czasem zaś dużym błędem. Wszystko zależy bowiem od tego, od kogo zakupimy urządzenie i w jakim będzie ono faktycznym stanie technicznym. Jakie wady i zalety ma nabycie lodówki z drugiej ręki?

Czytaj dalej
czytać

Najczęstrze awarie lodówek

Awaria lodówki to ogromne utrudnienie dla wszystkich domowników, można uniknąć jednak zakupu nowego urządzenia dzięki skorzystaniu z pomocy wykwalifikowanych fachowców, którzy często są w stanie wyeliminować awarię w przeciągu zaledwie kilku godzin. Jakie usterki zdarzają się najczęściej i jak możemy je rozpoznać? Awaria agregatu Agregat, zwany także sprężarką, odpowiada za dostarczanie czynnika chłodzącego do komór […]

Czytaj dalej
czytać

Kiedy lodówka wymaga naprawy?

Lodówka to najpotrzebniejszy sprzęt AGD, który musi znaleźć się w każdym domu, niestety urządzenia te ulegają awariom. Niektóre z nich nie powodują całkowitego zepsucia sprzętu, inne zaś sprawiają, że na dobre przestaje on działać. Kiedy lodówka wymagać będzie bezwzględnej naprawy, a kiedy możemy spróbować poradzić sobie z problemem samodzielnie? Zbyt mocne lub niedostateczne chłodzenie Powszechnym […]

Czytaj dalej
czytać

Co zrobić ze starą lodówką?

Dotychczasowa lodówka ma już swoje najlepsze lata za sobą, a Ty nie wiesz, co z nią zrobić? Starego sprzętu nie warto pozbywać się na własną rękę, a już na pewno nie wolno zostawiać go na osiedlowym śmietniku. W takim przypadku najlepiej skorzystać z usługi profesjonalnej firmy specjalizującej się w urządzeniach AGD. Profesjonalny zleceniobiorca odbierze od […]

Czytaj dalej
czytać

Gdzie można naprawić lodówkę?

Lodówka to jeden z najpotrzebniejszych domowych sprzętów. Gdy się zepsuje, lokatorzy od razu odczuwają jej brak. W takich przypadkach warto zadziałać szybko, bo inaczej całe jedzenie może zacząć nadawać się do wyrzucenia. Ale jak wybrać właściwego fachowca i czym powinien się charakteryzować rekomendowany serwis naprawy lodówek? Oto najważniejsze informacje.

Czytaj dalej
czytać

Czy warto kupić używaną kuchenkę?

Zakup nowej kuchenki to zawsze duży wydatek. Wiąże się z sięgnięciem głębiej do kieszeni, a niekiedy z wzięciem kredytu i spłacaniem rat. Urządzenie z pewnością będzie działało długo i wydajnie, jednak jego cena może być zbyt wysoka. Istnieje sposób, aby nie narażać się na tak olbrzymi wydatek – warto zastanowić się nad zakupem kuchenki „z drugiej […]

Czytaj dalej